• Ubytování Karviná - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Karviná - Switch to English   
  • Unterkunft Karviná - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Karviná - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Кaрвинa - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Karviná
Karviná - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Penzion Carrabbas - Bohumín ***
[ Ubytovanie Karviná - Čs. armády 345 ] - Bohumín

Penzion Carrabbas - Bohumín

Penzión Carrabbas v Bohumíne sa nachádza blízko hranice s Poľskou republikou a je 200 m vzdialený od cestného exitu na diaľnici D 47. V blízkosti sa tiež nachádza centrum Bohumína. V dosahu penzióne Carrabbas v Bohumíne sú tak obchody, hypermarket a všetky dopravné obslužnosť. Penzión Carrabbas v Bohumíne ubytovanie. Penzión Carrabbas v Bohumíne ponúka 3 dvojlôžkové izby s príslušenstvom (sprchovací kút a WC). Izba č 2 má manželskú posteľ, izby č 1 a 3 majú postele oddelené.

ceny od 700,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30Prednášková sálaInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristikaPobyty s deťmiBusiness

Penzion ve věži ***
[ Ubytovanie Karviná - Koperníkova 1215 ] - Bohumín

Penzion ve věži

Pensión Vo Veži je v blízkosti centra mesta Bohumína a poskytne Vám miesto pre relaxáciu, ale i pre inú príležitosť, ktorá Vás privedie do Moravskosliezskeho kraja. Pensión Vo Veži v Bohumíne bol vybudovaný v priestoroch novo zrekonštruovanej vodárenskej veže a je architektonickým unikátom s atypickým a atraktívnym usporiadaním interiéru. Pensión Vo Veži v Bohumíne UBYTOVANIE:. Pensión Vo Veži v Bohumíne vám ponúka 12 dvojposteľových izieb.

ceny od 980,00 Kč
Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,v hoteliNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

Penzion Tarem ***
[ Ubytovanie Karviná - Chatová 98 ] - Těrlicko

Penzion Tarem

Penzión Tare sa nachádza v Těrlicko, v blízkosti Těrlicko priehrady. Penzión Tare v Těrlicko ponúka všetkým klientom pohodlné a útulné ubytovanie. Penzión Tare v Těrlicko ubytovanie:. Penzión Tare v Těrlicko ponúka ubytovanie v dvoch, troch a šesťlôžkových izbách. Penzión Tare v Těrlicko disponuje celkovou kapacitou 37 pevných lôžok a 4 prístelky. Ubytovať sa môžete v prízemí, alebo na prvom poschodí penziónu. Väčšina izieb penziónu Tare v Těrlicko má vlastné sociálne zariadenie.

ceny od 350,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Potápanie, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Central ***
[ Ubytovanie Karviná - Nádražní 16/10 ] - Český Těšín

Hotel Central

Asi 5 min chôdze od hotela Central môžete dôjsť na vlakovej i autobusovej stanice, a 10 min. chôdze k poľským hraniciam. Hotel Central vám ponúka komfort a súkromie v centre mesta Český Těšín. Hotel Central v Českom Těšíne UBYTOVANIE:. V hoteli Central je celkom 28 izieb. Z toho je 10 malých dvojlôžkových izieb s letiskom, 4 malé dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami, 7 štandardne veľkých dvojlôžkových izieb s letiskom, 5 trojlôžkových izieb a 2 apartmány s rohovou vaňou.

ceny od 800,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 550 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 91 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zber húbReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBusinessLacné ubytovanie

hotel Darkov ***
[ Ubytovanie Karviná - Lázeňská 254/13 ]

hotel Darkov

Hotel je vzdialený z centra mesta cca 2 minúty autom a za 7 minút sa do hotela dostanete pešo z hlavného námestia Tomáša Garyka Masaryka cestou cez zámocký park s jedinečnou danielej ohradou. Hotel leží v kúpeľnej oblasti av jeho susedstve sa nachádza síce menej známe, ale dosť navštevované kúpele Darkov s krásnymi budovami, altánky, parkom, novo zrekonštruovaným darkovským mostom cez rieku jelšou, pozdĺž ktorej sa môžete vydať na príjemné prechádzky po okolí.

ceny od 790,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)RybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Podzelenou ***
[ Ubytovanie Karviná - Frýdecká 63 ] - Český Těšín

Hotel Podzelenou

Návštevníci sa v hoteli Podzelenou v Českom Těšíne môžu ubytovať na pár hodín aj na dlhú dobu. Hotel Podzelenou v Českom Těšíne ubytovanie. Novootvorený hotel Podzelenou v Českom Těšíne ponúka príjemné ubytovanie v komfortných jednolôžkových až trojlôžkových izbách. Súčasťou každej izby hotela Podzelenou v Českom Těšíne je vždy vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, sociálnym zariadením, televízor so satelitným príjmom, chladnička a bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu.

Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieSprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSnack bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Jaškovská krčma ***
[ Ubytovanie Karviná - Horní Těrlicko 242 ] - Těrlicko

Hotel Jaškovská krčma

Hotel Jaškovská krčma sa nachádza v Hornom Těrlicko na Karvinej, kde poskytuje kvalitné hotelové i reštauračné služby. Hotel Jaškovská krčma ponúka kľudné a pohodlné ubytovanie. Hotel Jaškovská krčma v Těrlicko ubytovanie:. Hotel Jaškovská krčma v Těrlicko ponúka svojim hosťom ubytovanie v 12-tich dvojlôžkových izbách, z toho 6 s balkónom so záhradným nábytkom, 4 jednolôžkové izby, bezbariérový pre 2-3 osoby a dva dvojizbové apartmány.

ceny od 850,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 70Prednášková sálaInformačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 13000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekKongresyPobyty s deťmiLov rýbBusinessPríroda

Ubytování u přehrady ***
[ Ubytovanie Karviná - Horní Těrlicko 201 ] - Těrlicko

Ubytování u přehrady

Penzión U Těrlicko priehrady v Těrlicko sa nachádza neďaleko od pláží Těrlicko priehrady a 10 km od Sliezskych Beskýd. Celá usadlosť sa stodolou je obklopená ovocnou záhradou a hájom z lieskových orechov. Penzión U Těrlicko priehrady v Těrlicko je teda úplne ideálny na rekreáciu rodín s deťmi aj pre skupiny priateľov. Penzión U Těrlicko priehrady v Těrlicko ubytovanie. K ubytovanie U Těrlicko priehrady v Těrlicko sú k dispozícii 3 pohodlné apartmány.

ceny od 450,00 Kč
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Nefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIETenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Potápanie, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbRybolovWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Vyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zimné športyVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéPobyty s deťmiLov rýbBusinessLacné ubytovaniePríroda

Hotel Relax ***
[ Ubytovanie Karviná - Tesařská 322/2 ] - Havířov

Hotel Relax

Hotel Relax v Havířov má v súčasnosti 11 lôžok v piatich apartmánoch s možnosťou dvoch prístelkov. Pripravené ubytovanie s kapacitou 11 lôžok ponúka skutočný relax. Každý apartmán je navrhnutý a plne vybavené pre 2 osoby. Okrem toho ponúkame ubytovanie v variability lôžok, tj. Rozdelenie alebo zlúčenie možnosti, s cieľom splniť požadovaný komfort za pobyt. Okrem plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa, ponúka možnosť využívať široký relaxačnými službami v tej istej budove.

ceny od 700,00 Kč
Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieTaxiBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1600 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1300 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 23300 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1600 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 14600 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 23300 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Spa & wellnessLacné ubytovanie
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA